SOCIAL MEDIA

Facebook

Reklama w mediach społecznościowych

Facebook & Instagram.

Tworzymy skuteczne kampanie i realizujemy je w social mediach. Prowadzimy firmowe funpage facebookowe. Wykorzystując precyzyjne targetowanie, docieramy  do określonej wcześniej grupy docelowej. Twoje reklamy zobaczą klienci zainteresowanii proponowanymi usługami.

Stworzymy dla Ciebie strategię, opracujemy spójną identyfikację wizualną i harmonogram działań. Poprowadzimy komunikację z członkami twojego funpageu, wykorzystamy nowe kanały promocji. Z uwagi na coraz większe obcinanie zasięgów organicznych wesprzemy nasze działania budżetem reklamowym, dzieki któremu treści trafią do jak najszerszego grona odbiorców.

 

CONTENT i STRATEGIA

Wszelkie działania skierowane są na osiągnięcie, wcześniej wspólnie określonych celów i zadań – od zwiększenia ruchu na stronie, powiększenia społeczności po promocję konkretnych eventów, usług czy zwiększenie zainteresowania produktem.

RESEARCH

Analizujemy zapotrzebowanie  i formujemy cele działań.

STRATEGIA

Opracowujemy strategię i harmonogram działań

LAYOUT i ŚCIEŻKI KOMUNIKACYJNE

Tworzymy zaplecze graficzne oraz kanały komunikacji.

STARTUJEMY

Wdrażamy działania marketingowe.

OSIĄGNIĘCIE CELU

Reazlizujemy załozone cele marketingowe.

CONTENT ORGANICZNY

Nasza firma zajmuje się przygotowaniem oraz wykonaniem sesji fotograficznych, wideo, obróbką i wdrożeniem ich do działań marketingowych. Wideomarketing to jeden z najbardziej angażujących kanałów marketingowych. Dzięki niemu zasięg naszego contentu wzrośnie.

Zapraszamy
do współpracy

 

ContentLabs
ul. Hiacyntowa 27
60-175 Poznań
NIP: 7792352800

tel: +48 662 265 365
mail: piotr@contentlabs.pl